O nás

Několik let se velmi intenzivně věnujeme výrobě padákových šňůry (parachute cords = paracord). Vedle široké barevné nabídky a rychlé reakci na požadavky zákazníků si zakládáme té nejvyšší kvalitě výrobků. Máme ověřeno, že se směle můžeme měřit s originálními výrobky z USA.

Přímo u nás – u výrobce – si tak můžete objednat padákovou šňůru (padákovku, paracord) a uplést si náramek přežití, obojek pro psa, ohlávku na koně, pouzdro na nůž, láhev s vodou apod. V případě, že si chcete vše prohlédnout, osahat, vidět barvu na vlastní oči, máte možnost navštívit některou kamennou prodejnu, kde jsou naše paracordy k dostání.

Naše firma navazuje na více než stoletou tradici výroby textilní galanterie ve Slezsku. Z velmi skromných „garážových“ počátků v roce 1992 se podařilo vybudovat stabilní firmu s širokým sortimentem výrobků, pokrývající nejrůznější účely použití. Původní hlavní zaměření – výroba textilní galanterie – bylo postupně rozšířeno o výrobu technických šňůr a lan, plochých i okrouhlých pruženek a gumolan.

Přehled o dalším sortimentu našich výrobků můžete získat na webu www.vemat.cz.

Paracord nás baví, podívejte se také do galerie